Sosyal Medyada Biz

Şuanda Sitemizde 197 Kategoride Toplam 2113 Ürün Bulunmaktadır.

Polyester Kalıp Nedir?

Ana Sayfa » Genel » Polyester Kalıp Nedir?
Fiyat : TL
Ürün No : 7166
Tarih : 20 Eylül 2016
Adet :

Polyester kalıp nedir?

Kalıp veya kalıp, bir nesnenin bir negatif gösterim üretecek şey oluşturulduğu süreçtir. Bu şey kalıp ve çok farklı şekillerde, bir çok farklı malzemelerden yapılabilir. kalıp döküm işlemlerinin sadece 10 ana tip olarak kategorize edilebilir, bu site bu çok farklı stilleri sadece bir kısmını temsil edecektir. bu site üzerinde duruluyor kalıp tür öncelikle modeli çoğaltma olduğunu. Hangi model kaplanır veya kalıp üretmek için kalıp malzemeleri batırılan. Bu teoride çok basit geliyor, ama uygulama kalıplama uzlaşmaz bir canavar olabilir.

Neden bir Polyester kalıp gerekir?

Kalıplar genellikle döküm parçaları için kullanılır. Bu, herhangi bir nesnenin tam 3Dimensional kopya sağlar. Tipik kalıplar seri üretimde kullanılan, ancak malzeme ilerleme ve bu kimyasallara erişilebilirlik, yüksek kaliteli kalıplar herkese temin edilebilir. Kendi kalıp ile, sanat veya iş fikrine birden çok kopyasını oluşturabilirsiniz. 3D baskı ile bağlantılı olarak kullanıldığında, kalıplar özellikle ihtiyaç duyulmaktadır. 3D baskılı nesneden bir kalıp oluşturma maliyetinin bir kısmını bitmiş malzemelerin daha geniş bir imkan olacaktır. oluşturmak ve bir sonraki en iyi telefonu kılıfı yazdırmak düşünün ve bazı uzak hediye olarak vermek istiyorum. Aniden bir hit olduğunu görmek ve onların arkadaşları bir soran gelir. birkaç yüz kopya 3d yazıcıdan daha kısa sürede yapılabilmesi için bir kalıp olması sağlayacak.

Nasıl Polyester kalıplar yapılır?

kalıpları üretmek için birçok yolu vardır rağmen vardır. Tipik sanat ve 3d baskı çoğaltma, farklı kalıp stilleri yeterli üç biri için. Bu stiller bir kutu kalıp, bir fırça-up, ya da bir matris kalıp olmak. kelimenin tam anlamıyla çoğaltılır ve bir kalıp malzemesi, genellikle silikon ile dolu olan nesnenin etrafında bir kutu inşa şekliyle kutu kalıp, en basit olanıdır. Bir fırça-up kalıp istenilen kalınlık elde edilinceye kadar kalıp malzemesi nesne üzerine fırça ile, seslerin tam gibi oluşturulur. Matris döküm ilk kil nesneyi kapsayan ve bu yeni şeklin bir kalıp oluşturma içerir. bu materyal kuruduktan sonra, kalıp açılmakta ve kil nesne ve dış kalıp arasında bir boşluk bırakarak, temizlenmektedir. Daha sonra, kalıp malzemesi kalıp tamamlayan bu boşluğun içine dökülür.

Polyester Kalıpları Üretimine Başlamak!

sunulan döküm ve döküm hizmetleri yararlanmak veya sarf malzemesi sipariş ve kalıp ve döküm bugün başlayın.

Polyester Kalıp Nedir?

Polyester Kalıp Nedir?

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İletişime geç
Size nasıl yardımcı olabilirim ?
Merhabalar
Yardım edebilirmiyim ?